www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu jest teatrem miejskim, który ma w repertuarze spektakle dla widzów dorosłych i dla dzieci.

Teatr Capitol ma europejską klasę i poziom, jest jednym z najciekawszych teatrów muzycznych w Polsce. Proponuje ambitną rozrywkę, oferuje zarówno musicalową klasykę, jak i nowoczesne, oryginalne spektakle muzyczne.

W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci i dla dorosłych. To także miejsce wielu innych wydarzeń artystycznych, spotkań i koncertów, wieczorków tanecznych i kabaretowych. Przy Teatrze działa Chór Komentujących Wrocławian - to grono amatorów śpiewania, którzy z barwnymi, satyrycznymi piosenkami, występują sporadycznie przy ważnych dla miasta okazjach.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria