www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-20%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Sztuka Na Miejscu – przestrzeń wystawiennicza

W kamienicy przy Łaciarskiej 4 we Wrocławiu 2 lutego zaczęła działalność „Sztuka na miejscu”, nowa przestrzeń dla kultury.

Tutaj sztuka jest na wyciągnięcie ręki – jej nienachalna obecność pozwala na oswojenie się ze światem artystycznym w nieformalnym otoczeniu. Zostań na dłużej, rozgość się wygodnie na kanapie, napij kawy lub wina, a wszystko to w inspirującym otoczeniu Sztuki.

Sztuka Na Miejscu może być także obiektem, gdzie można zorganizować wyjątkowe wydarzenie firmowe czy artystyczne, w tym imprezy integracyjne, prezentacje produktów, konferencję czy spotkanie biznesowe.

Sztuka na Miejscu to przestrzeń tworzona przy wsparciu Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, Vertigo Jazz Club & Restaurant oraz Save The World Real Estates. Zapraszamy wszystkie osoby, dla których kontakt ze sztuką jest ważnym elementem życia, jak również wszystkich chcących w swobodnej atmosferze obcować ze Sztuką. W przestrzeni została zlokalizowana kawiarnia i cocktailbar.

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • Status Podatnika: 10%
  • Status MAX: 20%

Media społecznościowe

Galeria