www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-10%
Rozrywka

Planszóweczka.pl

Planszóweczka.pl to pierwszy sklep z wypożyczalnią gier planszowych, jaki powstał we Wrocławiu.

Minęło już 10 lat, od kiedy ekipa Planszóweczki zaczęła popularyzować taki rodzaj spędzania czasu. Nie tylko brali udział w wielu imprezach, ale także organizowali własne wydarzenia.

W tym momencie we Wrocławiu znajdują się dwa sklepy stacjonarne pod szyldem Planszóweczki – w Astrze przy ul. Horbaczewskiego 4 i na Bielanach Wrocławskich przy ul. Czekoladowa 7-9, w których oferują ponad 400 gier do wypożyczenia, oraz 1000 różnych do kupienia.

Dodatkowym atutem jest przestrzeń do grania, wraz ze stołami, przy których mieści się spora ilość graczy. Obsługa jest w stanie doradzić gry planszowe dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Chcesz sprawdzić? Ekipa Planszóweczki przyjmuje wyzwanie! 

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria