www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Ośrodek Postaw Twórczych

Miejska instytucja kultury z ponad 20-letnim doświadczeniem. Pomaga zdobywać umiejętności przydatne w różnych dziedzinach sztuki i w pracy zawodowej.

W OPT,  tak jak i w jej filiach, czyli: Miejsce przy Miejscu – Pracowni Grafiki Warsztatowej i Galerii Fotograficznej organizowanych jest wiele wydarzeń. Wsparcie można uzyskać, realizując własny fotoalbum, wydając książkę czy organizując wystawę.

Ważną częścią działań OPT są również wydarzenia muzyczne, a także cyklicznie ukazujący się magazyn literacki Helikopter.

Kursy

Malarstwo i rysunek, fotografia, grafika, rysunek architektoniczny, projektowanie graficzne, komiksu i podstawy ilustracji – tego można się nauczyć na kursach w OPT, a kursanci wystawiają tym zajęciom bardzo dobre noty.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria