www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Miejska instytucja kultury na Wielkiej Wyspie. Ma ponad 50-letnią tradycję na Biskupinie – jako kontynuator DDK Śródmieście i Domu Kultury Światowid.

ODT organizuje festiwale, konkursy, warsztaty artystyczne. Jest producentem premier teatralnych i musicalowych, miejscem koncertów i wernisaży. Regularnie zaprasza do współpracy twórców – zarówno znanych, jak i debiutujących.

Zainteresowaniem cieszą się imprezy plenerowe – w tym koncert w ramach Święta Wrocławia, gdzie w letnim anturażu na Sępolnie prezentowane są nowe projekty młodych wrocławskich muzyków –oraz wakacyjne i feryjne turnusy zajęć artystyczno- rekreacyjnych dla dzieci, proponowane przez Ośrodek. 

Z myślą o seniorach w ODT działa Klub Złotego Wieku. Do nich, a także do grup społecznie wykluczonych i osób niepełnosprawnych kierowane są długofalowe projekty kulturalne, dzięki środkom, pozyskanych z Narodowego Centrum Kultury oraz MKiDN.

Raz w miesiącu Światowid popularyzuje muzykę klasyczną, stwarzając okazję do do kameralnych spotkań publiczności przy muzyce. Program opiera się na utworach słynnych kompozytorów, znanych i lubianych, ale nie brakuje interesujących aranżacji i  elementów lżejszej muzy, jak muzyka filmowa czy rozrywkowa. 

Zniżki z Nasz Wrocław

  • Status Podatnika 20%
  • Status MAX 30%

od ceny podstawowej za bilety wstępu na imprezy kulturalne organizowane przez Ośrodek oraz zajęcia artystyczne. Upust w opłacie za zajęcia uwzględniany jest tylko wobec osób płacących w terminie (zgodnie z regulaminem ODT).

UWAGA: Dokonując opłaty przelewem konieczne jest wpisanie numeru swojego konta w programie Nasz Wrocław. Uzyskany z tytułu uczestnictwa w programie rabat nie sumuje się z innymi rabatami udzielonymi przez Ośrodek. Zniżki nie dotyczą także opłat akredytacyjnych za uczestnictwo w konkursach, warsztatach i festiwalach organizowanych przez ODT Światowid oraz opłat za wynajmy i wypożyczenia.

Media społecznościowe

Galeria