www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

Instytucja miejska, która oferuje przestrzeń do poszukiwania, odnajdywania i rozwijania pasji. Miejsce spotkań i twórczej samorealizacji urokliwie położone.

OPT Zamek jest nowoczesną placówką, otwartą dla każdego, kto chce twórczo spędzać wolny czas. Bogata oferta zajęć dotyczy sztuk plastycznych, ceramiki artystycznej, tańca nowoczesnego, klasycznego, baletu, gry na instrumentach, a także zajęć rekreacyjnych, jak joga, pilates czy aerobik.

OPT jest przy tym otwarty na nowe propozycje i na bieżąco dostosowywać swoją ofertę do potrzeb kulturalnych odbiorców.

Ośrodek realizuje autorskie projekty kulturalne, które stały się jego wizytówką, są to Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa (czerwiec), zakorzeniona w mitologii słowiańskiej Noc Świętojańska (czerwiec), Dni Fantastyki (sierpień), średniowieczny Jarmark Jadwiżański (październik), przedświąteczne warsztaty Manufaktury Świątecznej (marzec/kwiecień, grudzień), spotkania z podróżnikami w cyklu „Kultury świata” czy Festiwal Herbaty Czaisz.

OPT Zamek jest wydawcą bezpłatnej „Gazety Leśnickiej”, która ukazuje się w formie tradycyjnej co dwa tygodnie, z wyjątkiem przerwy wakacyjnej. Pisze się  w niej o sprawach lokalnych, ważnych dla mieszkańców osiedla Leśnica.  

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

Płatność ze zniżką możliwa tylko w kasie Zamku.

  • Status Podatnika 20%
  • Status MAX 30%

Media społecznościowe

Galeria