www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-10%
Kino

OH Kino Wrocław

OH KINO to sieć kin, która łączy w sobie zalety nowoczesnego multipleksu z kameralną, wręcz domową atmosferą lokalnego kina..

OH KINO jest połączeniem najlepszych cech multipleksu – nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z najlepszymi cechami dawnej kinematografii.

Chcemy dostarczać bieżący repertuar i najnowsze premiery filmowe. Pragniemy być blisko oraz stać się dla źródłem wielu zachwytów. Zależy nam, aby widzowie po każdym seansie mogli wykrzyknąć: Oh, jak fajnie!

Na terenie centrum handlowego znajduje się parking. Dla klientów OH KINO do 3h parking jest bezpłatny. Dojazd środkami komunikacji miejskiej: linie tramwajowe nr 2, 5, 6, 7, 14, 17, 20, 22, 0, 15, linie autobusowe nr 125, 135, A, D.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria