www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Program wystawienniczy Muzeum Współczesne Wrocław koncentruje się na promowaniu oraz popularyzowaniu lokalnych i najnowszych zjawisk sztuki współczesnej.

Od swojego powstania w 2011 roku Muzeum Współczesne Wrocław rozwija relacje społeczne wobec sztuki współczesnej, które buduje poprzez działalność wystawienniczą, edukacyjną, powiększanie kolekcji oraz stwarzanie przyjaznych warunków uczestnictwa w sztuce.

Muzeum Współczesne Wrocław prowadzi regularny program debat, wykładów, konferencji naukowych, projekcji filmowych oraz interdyscyplinarnych projektów społecznych.

W przestrzeni Muzeum Współczesnego Wrocław regularnie odbywają się promocje wydawnicze oraz prezentacje raportów z badań społecznych.

MWW również samodzielnie realizuje projekty naukowe mierzące się z problemami współczesności.
Prowadzi regularne warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci oraz dorosłych.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria