www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Klub Firlej – Ośrodek Działań Artystycznych

Klub Firlej to miejska instytucja kultury, miejsce wielu wydarzeń artystycznych, koncertów, spektakli, pokazów i prezentacji.

Od 2004 r. na scenie Firleja regularnie goszczą projekty jazzowe, rockowe, alternatywne i elektroniczne. W klubie organizowane były festiwale o zasięgu międzynarodowym, jak Avant Music Festival i Asymmetry Festival czy UA/PL Alternative Music Meetings. 

Mała kawiarnia w ODA Firlej to miejsce otwarte na mieszkańców i ich pomysły. Przyjazna przestrzeń, gdzie można spędzić miło czas, porozmawiać, poczytać książkę lub popracować. To jedyne miejsce we Wrocławiu, w którym za wszystko płaci się wedle uznania. Dzięki inwencji i pomysłowości bywalców kawiarni, w Firleju odbywają się rozmaite imprezy i warsztaty, jak wymiana sąsiedzka i pchli targ, kuchnia społeczna, warsztaty designu domowego, fotograficzne, z technik malarskich, artystyczno-plastyczne dla dzieci.

Kawiarenka to także centrum informacji osiedlowej. Na tablicy ogłoszeń widnieją oferty różnego rodzaju usług oferowanych przez sąsiadów, rad i pomysłów. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godzi. 13.00-17.00 oraz w trakcie wydarzeń wieczornych i weekendowych.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria