www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-20%
Rozrywka

Klockownia Arkady Wrocławskie

Zabierzemy Cię w podróż do świata nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej zabawy, genialnych konstrukcji i projektów.

W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! W strefie maluszka (0-5 lat) czekają na was klocki miękkie, zjeżdżalnia i zabawki edukacyjne.

Starsze dzieci (5-10 lat) pobawią się wielkimi klockami Timmerhus, wybudują wysokie budynki na stalowych rusztowaniach i poczują się jak prawdziwy budowniczy sterując dźwigiem. Z radością można burzyć w strefie Demolki lub tworzyć obrazy na tablicy kreatywnej. W Klockowni obudzimy w dzieciach głód wiedzy, twórczość, logiczne myślenie oraz zdolności komunikacji i współpracy z innymi.

Poza zabawą organizujemy kreatywne warsztaty i niezapomniane przyjęcia urodzinowe.

W Arkadach Wrocławskich Klockownia funkcjonuje do końca lutego 2024 r. Aktualnych informacji o dalszym funkcjonowaniu na stronie internetowej oraz w social mediach Klockowni. 

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

Bilety ze zniżką dostępne w kasie

  • Status Podatnika: 15% oraz 5% na organizację urodzin
  • Status MAX: 20% oraz 10% na organizację urodzin

Aby skorzystać z rabatu w Klockowni:

  • poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty przed zakupem biletu w recepcji lub wprowadź kod KW-BILETY lub KW-URO podczas rezerwacji biletów na stronie www.klockownia.com,
  • Twoja karta zostanie zweryfikowana w recepcji przed wejściem na salę,
  • przy zakupie biletu na miejscu, po pozytywnej weryfikacji karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę. Przy zakupie biletu online wprowadź kod i pamiętaj o okazaniu ważnej karty przed wejściem do Klockowni.

Media społecznościowe

Galeria