www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-20%
Nasz Wrocław MAX
Rozrywka

Klockownia Arkady Wrocławskie

Zabierzemy Cię w podróż do świata nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej zabawy, genialnych konstrukcji i projektów.

W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! W strefie maluszka (0-5 lat) czekają na was klocki miękkie, zjeżdżalnia i zabawki edukacyjne.

Starsze dzieci (5-10 lat) pobawią się wielkimi klockami Timmerhus, wybudują wysokie budynki na stalowych rusztowaniach i poczują się jak prawdziwy budowniczy sterując dźwigiem. Z radością można burzyć w strefie Demolki lub tworzyć obrazy na tablicy kreatywnej. W Klockowni obudzimy w dzieciach głód wiedzy, twórczość, logiczne myślenie oraz zdolności komunikacji i współpracy z innymi.

Poza zabawą organizujemy kreatywne warsztaty i niezapomniane przyjęcia urodzinowe. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:

  • 20% na wejściówkę do Klockowni nielimitowaną
  • 20% na wejściówkę do Klockowni 2H
  • 20% na wejściówkę do Klockowni 1H
  • 10% na przyjęcia urodzinowe w pakiecie premium
  • 20% na vouchery prezentowe
Promocje udzielone w ramach umowy nie łączą się z innymi promocjami stałymi jak KDR i dzieci z orzeczeniem oraz promocjami czasowymi organizowanymi przez Partnera.

Aby skorzystać z rabatu w Klockowni:

  • Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty przed zakupem biletu w recepcji lub wprowadź kod KW-BILETY lub KW-URO podczas rezerwacji biletów na stronie www.klockownia.com
  • Twoja Karta zostanie zweryfikowana w recepcji przed wejściem na salę
  • Przy zakupie biletu na miejscu, po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę. Przy zakupie biletu online wprowadź kod i pamiętaj o okazaniu ważnej Karty przed wejściem do Klockowni.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria