www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-25%*
Kino

Kino Nowe Horyzonty

Największy w Polsce multipleks prezentujący kino artystyczne.

Kino Nowe Horyzonty działa we Wrocławiu od 31 sierpnia 2012 roku, a od 2006 gości największy festiwal filmowy w Polsce – MFF Nowe Horyzonty. Od 2010 roku pokazuje też wszystkie stany kina w ramach American Film Festival.

Gospodarzem KNH jest Roman Gutek, prezes Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. To najlepszy znak jakości. W Kinie Nowe Horyzonty nie znajdziesz popcornu.

W repertuarze dobre kino środka, hity festiwali, przeglądy filmów z całego świata, Akademie filmowe, pokazy dla dzieci, rodziców i seniorów, działania edukacyjne, cykl transmisji oper z legendarnej The Metropolitan Opera, wystawy, koncerty, a jeśli Hollywood - to tylko w najlepszym wydaniu.
We wnętrzu kina znajduje się bistro ze znakomitą kuchnią, galeria plakatu oraz księgarnia Tajne Komplety z literaturą filmową i płytami DVD.

Rezerwacja i zakup biletów www.kinonh.pl

Rezerwacja telefoniczna ++48 532 726 581.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria