www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-15%
Sport,Rekreacja

Joga w Leśnicy

Joga w Leśnicy to kameralne studio jogi.

Prawdziwe studio jogi to taka przytulna przestrzeń, gdzie poczujesz ciepło, akceptację, doznasz spokoju i odpoczniesz a jednocześnie naładujesz się pozytywną energią. To wyjątkowe miejsce, w którym dzieje się magia. Odnajdziesz w nim harmonię duszy i ciała. Krok po kroku poprowadzą Cię wykwalifikowani instruktorzy z pasją.

W studio jogi rozwiniesz skrzydła i pogłębisz swoją praktykę asan. Poznasz techniki medytacyjne, ćwiczenia oddechowe, dowiesz się więcej o pochodzeniu i tradycji oraz nauczysz się wielu zwariowanych pozycji. Poniesie Cię zapach kadzidełek i olejków eterycznych. Zanurzysz się w różnych stylach jogi. Popłyniesz z wewnętrznym rytmem oddechu i być może dostrzeżesz także te mniej fizyczne aspekty jogi.

Do Twojej dyspozycji są zajęcia jogi dynamicznej w stylu ashtanga oraz vinyasa, joga terapeutyczna dla kręgosłupa oraz joga relaksacyjna. Każdy znajdzie jogę idealną dla siebie.

Harmonogram zajęć znajdziesz na stronie.

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • Status Podatnika i status MAX: 15% zniżki na kursy jogi dla początkujących

Pozostałe zniżki

  • Zniżki dla osób sprawujących bezpośrednią opiekę się dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub orzeczeniem o niepełnosprawności, a także dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny lub Trzy Plus.

Media społecznościowe

Galeria