www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Kultura

Strefa Kultury Wrocław– Impart

W sieci miejsc, prowadzonych przez Strefę Kultury Wrocław, Impart jest tą o najdłuższej tradycji.

W kojarzonych jako jedne z najlepszych akustycznie przestrzeni we Wrocławiu odbywają się koncerty, spektakle, pokazy filmów czy jam sessions. Wydarzenia skierowane są zarówno do najmłodszych widzów, jak i młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Impart jest główną areną wielu wrocławskich festiwali i przeglądów, w tym imprez legendarnych jak Jazz nad Odrą, ale i takich, które dopiero od kilku sezonów stanowią ważną część kulturalnego krajobrazu miasta (WROsound Festival czy Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci Dziecinada). W programie ośrodka znalazły się i cykle tematyczne. Od 2005 roku spektakle muzyczne prezentowane są w ramach Teatru Piosenki, którego pomysłodawcą był nieżyjący już Roman Kołakowski. W 2013 dołączył do niego Wrocławski Teatr dla Dzieci współtworzony z Teatrem Klinika Lalek.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria