www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Centrum Kultury Nowy Pafawag

Ośrodek kultury na osiedlu Nowy Dwór.

Organizujemy koncerty, recitale, wystawy, spektakle teatralne, programy kabaretowe, widowiska estradowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przyciągają szeroką publiczność.

Jako jedna z niewielu instytucji w Polsce umożliwiamy osobom niewidomym i niedowidzącym odbiór sztuki filmowej, poprzez wprowadzenie audiodeskrypcji do wielu naszych projekcji.

Od 2019 roku dysponujemy innowacją w postaci pętli indukcyjnej podczas większości naszych wydarzeń dla osób niedosłyszących.

Realizujemy autorskie projekty kulturalne, umożliwiając wszystkim, bez względu na wiek, status społeczny oraz niepełnosprawność, uaktywnienie kulturalne oraz rozwój zdolności artystycznych.

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • Status Podatnika 20%
  • Status MAX 30%

Opłata jest wnoszona za pośrednictwem portalu www.strefazajec.pl po zarejestrowaniu się i wybraniu właściwej pozycji. Płatności można dokonać według ustalonego szablonu opłat wyłączne za miesiąc z opcją zniżek programu Nasz Wrocław 20% lub Nasz Wrocław MAX 30% (płatność poprzez system przelewów bankowych „Blue Media”). Opłata może być również wnoszona gotówką lub kartą w kasie oraz kartą w biletomacie Centrum Kultury Wrocław-Zachód w terminach podanych na stronie www.ckwz.pl lub wywieszonych w siedzibie Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

W przypadku płatności za pojedyncze zajęcia suma miesięczna tych wpłat jest droższa o 25% od kwoty karnetu miesięcznego. Istnieje możliwość otrzymania zniżek programu Nasz Wrocław 20% oraz Nasz Wrocław MAX 30% w kasie (w biletomacie istnieje możliwość tylko płatności za pojedyncze zajęcia bez zniżek oraz wyłącznie kartą płatniczą).

Media społecznościowe