www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Centrum Kultury Agora

Nowoczesna miejska instytucja kultury o 50-letniej tradycji. Popularyzuje różne rodzaje sztuki, prowadząc rozległą działalność artystyczną i edukacyjną.

Ośrodek znany jest ze współpracy z uznanymi twórcami i pedagogami, propaguje rozwój młodych talentów i umożliwia im wszechstronny rozwój, budując przyjazną przestrzeń do estetycznych poszukiwań, rozwijania pasji i wszechstronnego rozwoju niezależnie od wieku.

W siedzibie Centrum przy ul. Serbskiej proponowane są wydarzenia artystyczne o różnym charakterze i profilu: koncerty, spektakle, wystawy i festiwale. Wizytówką instytucji stały się cykliczne projekty kulturalne, m.in.: ART OF IMPROVISATION Creative Festival &ndash (do 2016 r.), FeTA – Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich, 11/11 – „Wolność Kocham i Rozumiem”  czy Festiwal Śpiewających Przedszkolaków,

W Agorze działa 25 pracowni, 18 instruktorów, miesięcznie bierze udział w różnych zajęciach ok. 400 uczestników.  

Zniżki z Nasz Wrocław / Nasz Wrocław MAX

  • Status Podatnika 20%
  • Status MAX 30%

Warunkiem jej udzielenia jest KAŻDORAZOWE wpisanie numeru karty w tytule przelewu. Ze zniżek w ramach programu NASZ WROCŁAW można skorzystać wyłącznie dokonując opłaty za miesiąc bieżący lub miesiące nadchodzące. Nie ma możliwości jej stosowania przy dokonywaniu wpłat za zaległe miesiące.

Galeria