www.wroclaw.pl
-15% zniżka
Sport,Rekreacja

Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław jest jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowym w Polsce

Aquapark Wrocław istnieje od 2008 roku. To jeden z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a  jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowych w Polsce.

W ramach programu Nasz Wrocław: 15% zniżki przy zakupie miesięcznego karnetu VIP (Aquacard)

Do dyspozycji są Baseny Rekreacyjne, Basen Sportowy o wymiarach olimpijskich, nowoczesną i wielofunkcyjną strefę Fitness, Saunarium, a w nim kompleks saun i łaźni wraz z ogrodem oraz baseny zewnętrzne.

Kompleks basenów rekreacyjnych to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają relaksu i aktywnego wypoczynku, ale także beztroskiej rozrywki. Na pierwszą grupę czekają cztery głębokie jacuzzi i zewnętrzny basen solankowy, a na drugą – basen z falami, zewnętrzny basen rekreacyjny, leniwa rzeka, zapierające dech w piersiach zjeżdżalnie.

Aquapark dla ciała i dla umysłu

W wyjątkowej scenerii Saunarium można oczyścić ciało i umysł, zregenerować siły i nabrać energii do działania. W parku wodnym czekają sauny fińskie suche, łaźnie parowe, biosaunę, łaźnię kamienną, sauny z aromaterapią. Atutem kompleksu jest największy w Polsce ogród saunowy pełen harmonijnie zaaranżowanej zieleni.

Park wodny: Dziecięca Zatoka

W Aquapark Wrocław znajduje się także profesjonalnie wyposażone centrum fitness, na które składa się siłownia o powierzchni niemal 700 metrów kwadratowych oraz strefa fitness z szeroką ofertą zajęć grupowych.

Najmłodsi mają Dziecięcą Zatokę. To basen przeznaczony dla rodziców z małymi dziećmi. Po szalonym dniu spędzonym w Aquaparku, zapraszamy do skorzystania z restauracji, w której można zjeść zdrowy i smaczny obiad.

Godziny otwarcia

Baseny rekreacyjne: poniedziałek - niedziela: 8.00 - 23.00, kasy wejściowe czynne do godz. 22.40
Basen sportowy poniedziałek - niedziela:  4.30 - 24.00, kasy wejściowe czynne do godz. 23.20
Saunarium  poniedziałek - niedziela: 9.00 - 23.00, kasy wejściowe czynne do godz. 22.40
Fitness poniedziałek - piątek 6.00 - 23.00, sobota - niedziela:  8.00 - 21.00

Cennik:

Bilet normalny 29 zł (2h), 39 zł (cały dzień) bilet ulgowy 24 zł (2h), 27 zł (cały dzień), bilet rodzinny 69 zł (3h), 89 zł (cały dzień).

 

Galeria