Myśl pozytywnie i wylosuj fajny plecak [ZAKOŃCZONY]

Projekt i kampania, pilotowana przez Fundację Instytut Edukacji Pozytywnej – „Myślę pozytywnie”, adresowana i do dzieci, i do dorosłych w całym kraju, dotarła także na Dolny Śląsk, w tym do Wrocławia. Warto zobaczyć i posłuchać, co mają do przekazania organizatorzy projektu, a w dalszym etapie także się w niego zaangażować. 

Dobre samopoczucie, bytowanie w poczuciu bezpieczeństwa, z wiarą, że na przykład w razie problemów z własną psychiką młody człowiek nie musi być bezradny, ponieważ są ludzie, a także szczególne „pomoce naukowe”, dzięki którym można wyjść z dołka – to bardzo ważne. 

Zachęcamy – zwłaszcza nauczycieli, pedagogów i rodziców – do zapoznania się z programem Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej, szczególnie że przystąpienie do niego i skorzystanie m.in. ze wskazówek i porad ekspertów to jedynie koszt dobrej woli, chęci pomocy dzieciom i zaangażowania w czasie.

Od twórców projektu „Myślę pozytywnie” dostaliśmy dla naszych czytelników pozytywnie zakręcone plecaki z przydatnym i atrakcyjnym wyposażeniem. Oddamy je 10., 20. i 30. osobie, która odpowie poprawnie na proste pytanie:

Jak nazywa aplikacja – jedno z narzędzi projektu „Myślę pozytywnie”, w którym można znaleźć m.in. wskazówki, jak dostrzegać pozytywy codzienności i wyciągać wnioski z własnych błędów. 

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 1 grudnia, do godz. 9.00.Zgłoś uwagę