Multiponiedziałki - konkurs z Multikinem [zakończony]

We wrocławskich Multikinach możecie sobie przedłużyć weekend. Dzięki akcji Multiponiedziałki możesz oglądać najlepsze premiery filmowe w atrakcyjnych cenach. Aby zachęcić mieszkańców do odwiedzania Multikina w poniedziałki mamy dla was konkurs. Do wygrania DVD z filmem „Sherlock Holems i upiorna panna młoda”.


W formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym poniżej, wpiszcie odpowiedź na pytanie:

Ile powstało sezonów serialu „Sherlock Holems” w którym w główną rolę wcielił się Benedict Cumberbatch?

Wygrywa 33 osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Konkurs trwa do poniedziałku, 7 marca, do godziny 9.00.

A na czym polega akcja Multiponiedziałki? Dzięki niej możecie oglądać najlepsze premiery filmowe w atrakcyjnych cenach!

W kinie sieci Multikino każdy poniedziałek jest wspaniałym rozpoczęciem nowego tygodnia! Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com. Na fan page'u Multikino Polska umieszczony jest kod, upoważniający każdego użytkownika do zakupu biletu na filmy 2D w promocyjnej cenie w każdy poniedziałek. Aby skorzystać z akcji należy przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji „Bilety, kody, promocje" na profilu Multikino Polska na Facebooku. Na podstawie jednego kodu można kupić jeden bilet. Przy zakupie kilku biletów w trakcie jednej transakcji konieczne jest posiadanie tylu kodów ile kupowanych biletów.

W najbliższym czasie każdy poniedziałek warto spędzić w Multikinie, ponieważ premierę będą miały: „Londyn w ogniu”, „Seria Niezgodna: Wierna”, „Batman v Superman. Świt sprawiedliwości”, „Kung Fu Panda 3”, „Księga dżungli”, „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”, „Angry Birds Film” oraz „Warcraft: Początek”.

Akcja Multiponiedziałki nie obowiązuje na filmy 3D, na projekcje w salach Platinum oraz projekcje specjalne lub pokazy na zaproszenia. Bilet można zakupić wyłącznie w kasie kina. Akcja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez sieć Multikino.Zgłoś uwagę