MeetUp 2016: Tysiące na spotkaniu z idolami

Tysiące młodych ludzi przyszło w sobotę do Hali Stulecia na MeetUp. Największe w Polsce spotkanie z gwiazdami YouTuba okazało się sukcesem. 

 • ReZigiusz, gwiazda MeetUp w Hali Stulecia

  ReZigiusz, gwiazda MeetUp w Hali Stulecia

 • MeetUp 2016 w Hali Stulecia

  MeetUp 2016 w Hali Stulecia

 • MeetUp 2016 w Hali Stulecia

  MeetUp 2016 w Hali Stulecia

 • MeetUp 2016 w Hali Stulecia

  MeetUp 2016 w Hali Stulecia

 • MeetUp 2016 w Hali Stulecia

  MeetUp 2016 w Hali Stulecia

 • MeetUp 2016 w Hali Stulecia

  MeetUp 2016 w Hali Stulecia


To była już kolejna odsłona imprezy zainicjowanej przez ReZigiusza, jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów. W 2015 roku do Hali Stulecia przyszło około 10 tysięcy fanów artystów działających przede wszystkim w sieci.

W sobotę w Hali Stulecia stawiły się tysiące nastolatków, dziewcząt i chłopców, którzy szukali okazji na spotkanie z idolami. Najtłoczniej było w strefach, gdzie youtuberzy rozdawali autografy i robili sobie selfie z widzami. Największe kolejki ustawiały się do Tofiki i Multi. Ten drugi starał się, aby każde selfie z nim było oryginalne i zabawne. Dla młodych dziewczyn stojących w kolejce najcenniejsze był komplet: autograf plus selfie plus przytulas.

Pod główną sceną największy tłum zgromadził ReZigiusz. Z entuzjazmem opowiadał o swojej pasji, która z czasem stała się pracą. Odpowiadał na pytania od widzów, np. jak udaje mu się zostać normalnym chłopakiem, mimo sławy, która go dopadła. – Moi bliscy i przyjaciele pilnują by mi nie odbiło – wyznał. Jego fani mieli kilka okazji aby się z nim spotkać podczas MeetUp. Tam, gdzie się pojawił wybuchał dziki entuzjazm.

Gwiazdy MeetUp po Hali Stulecia poruszały się w kordonie ochroniarzy, których z kolei szczelnie otaczał tłum fanów. Niektórym, mniejszym i mniej przebojowym, autograf lub selfie pomagali zdobywać rodzice lub dziadkowie. Ale w MeetUp wzięło udział kilkudziesięciu youtuberów – tych mniej popularnych można było bez kłopotów poprosić o wspólne zdjęcie.

Na dużej scenie przed publicznością w kulinarnym show popisywał się także Mietczyński, swoi wiernych fanów zebrała Ika Ever.
Równolegle na mniejszej scenie rywalizowali lamerzy. Chętnych do konfrontacji z najlepszymi były setki. Wielu widzów przyciągnęła rozgrywka Sferis Pride vs. Youtube Heros.
Poza tym na miejscu działało wiele stoisk z grami komputerowymi, foto-budki, stoiska z militariami. Impreza zaplanowana była na całą sobotę.

O wrocławskim wydarzeniu czytaj więcej:

MeetUp 2016 – Wrocław

MeetUp 2016 – Wrocław

Spotkania / Eventy
Termin 27 sierpnia 2016 od 11:00 do 19:30

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz


Zgłoś uwagę