„McImperium” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3.02 do godz.10

Mamy dla was 5 pojedynczych biletów na film „McImperium” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Bilety ważne są od 3 do 9 lutego.

Rok 1948, San Bernardino w Kalifornii. Bracia McDonaldowie (Nick Offerman i John Carroll Lynch) otwierają bar szybkiej obsługi z hamburgerami i frytkami. Mija sześć lat. Ray Kroc (Michael Keaton) pracuje jako przedstawiciel handlowy firmy produkującej maszyny do koktajli mlecznych. Dochodzą go słuchy o barze w San Bernardino, gdzie sprzedawanych jest rekordowo dużo milkshake'ów. Roy jedzie na miejsce i z miejsca zachwyca się szybkością i jakością obsługi w "McDonald's". Wyczuwając potencjał na intratny biznes Kroc zawiera umowę z braćmi McDonald. Wykupuje od nich lokal i prawa do nazwy. Powstaje McDonald's Corporation, która szybko zamieni się w największą sieć restauracji szybkiej obsługi na świecie. 
W głównej roli "Króla hamburgerów" zobaczymy Michaela Keatona, który po wybitnej kreacji w "Birdmanie" (Złoty Glob) przeżywa ponowny rozkwit aktorskiej kariery. 

Aby wygrać bilety trzeba do 3.02 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywa się najbardziej znana kanapka McDonalds, której używają ekonomiści jako miernika siły nabywczej walut? 

Wygrywa  co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 

 
Zgłoś uwagę