Maraton Walentynkowy w Heliosie Magnolia i Bielany [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 12 lutego do 9.00.


Mamy dla Was po 2 podwójne zaproszenia na piątkowy Maraton Walentynkowy do Heliosa Magnolia i Heliosa Bielany. Tym razem przygotowany został zestaw filmów, który zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie bardzo zabawnie i romantycznie, ale nie zabraknie też mrocznych klimatów i chwil prawdziwej grozy. Powodów do przytulania się dostarczą dwie świetne komedie: „Planeta singli” i „Jak to robią single” absolutnie premierowo! Tulić się ze strachu będzie można przy mrocznych thrillerach „Loft” i „Demon”. Pewne jest, że i on i ona znajdą coś dla siebie. Start: 12.02.2016. godz. 23.30 do rana.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Walentynkowy do Heliosa Magnolia i Heliosa Bielany trzeba do 12 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, który z aktorów zagrał główną rolę w filmie „Planeta singli”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę