Maraton Oscarowy w Kinie Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 lutego do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Maraton Oscarowy w Kinie Helios Magnolia i Bielany. W ciągu jednej nocy będzie można zobaczyć cztery filmy, które łącznie zawalczą o ponad 20 statuetek! Na początek faworyt - „LA LA LAND” i rekordowa liczba nominacji, później „JACKIE” – z nominacją m.in. za genialną rolę Natalie Portman. Po krótkiej przerwie „PRZEŁĘCZ OCALONYCH”, dramat wojenny, opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać, a na koniec  jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, czyli „AŻ DO PIEKŁA”! 

Maraton Oscarowy w Kinach Helios

Maraton Oscarowy w Kinach Helios

Wydarzenie kinowe
Termin od 17 lutego 2017 do 17 lutego 2017

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Oscarowy w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do 15 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto gra gra główną rolę w filmie „Przełęcz ocalonych”?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę