Malwina Chojnacka „Karma. Sekrety i uprzedzenia” [ZAKOŃCZONY]

Weź udział w konkursie, który trwa do 12 lutego do godz. 9.00, i wygraj książkę od Wydawnictwa Książnica – w sam raz na sympatyczną walentynkową niespodziankę. 


Oto kolejny rok z życia właścicielek kawiarni przyjaznej psom. Justyna musi się zmierzyć z prawdą na temat swojej przeszłości. Opiekuńcza i zaradna Wiktoria nadzoruje pracę kafejki. Ola próbuje stanąć na nogi po odejściu od toksycznego męża i wynajmuje kawalerkę w starej kamienicy na Żoliborzu. Wkrótce w budynku pojawia się policja, ponieważ zaginęły dwie mieszkające tam kobiety. Okazuje się, że obie były klientkami Karmy! Justyna i Ola angażują się w śledztwo…

Autorka książki „Karma. Sekrety i uprzedzenia”, Malwina Chojnacka, pisze nie tylko o kobietach i nie tylko dla kobiet, ma w dorobku scenariusze filmowe i telewizyjne. Jej dramat „Upał”, stworzony na potrzeby telewizji, został wyróżniony w konkursie Teatroteki i WFF na 100-lecie ZAiKS-u.

Żeby otrzymać od nas książkę (co szósta osoba z prawidłową odpowiedzią; o odbiorze poinformujemy e-mailowo), trzeba napisać, z jakiego utworu pochodzi poniższy cytat:

„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy”.Zgłoś uwagę