„Loving Vincent" – zaproszenia na przedpremierowy pokaz [ZAKOŃCZONY]

„Loving Vincent” to niezwykła produkcja, która powstawała we Wrocławiu, Gdańsku, Londynie i Atenach. Podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu odbędą się przedpremierowe pokazy tego, już nagradzanego na filmowych festiwalach, dzieła. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz w piątek, 4 sierpnia. 


W produkcję filmu zaangażowały się miasto Wrocław, Centrum Technologii Audiowizualnych i Dolnośląski Fundusz Filmowy (Odra-Film). Film powstawał w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Pełnometrażowy film animowany opowiada historię życia i tajemniczej śmierci Vincenta van Gogha, z perspektywy... bohaterów ożywionych obrazów genialnego artysty. która łączy tradycyjne malarstwo, sztukę animacji i aktorstwo z najnowocześniejszymi technikami multimedialnymi, graficznymi i komputerowymi. 

Polską premierę filmu zaplanowano na październik tego roku, ale przedpremierowe pokazy już w najbliższych dniach w Kinie Nowe Horyzonty, podczas  17. T-Mobile Nowe Horyzonty.

Oddamy dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz w piątek, 4 sierpnia, o godz. 18.45.

Jak grać?

Wydarzenie jest wyjątkowe, dlatego pytanie konkursowe też nie jest łatwe: ilu malarzy pracowało przy tworzeniu filmu? 

Odpowiedź należy wpisać w podany niżej formularz konkursowy, podajemy również swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Konkurs trwa do czwartku, 3 sierpnia, do godz. 15.00.

Wygrywa 50 i 70 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Więcej o filmie czytaj: Loving Vincent premiera filmu.Zgłoś uwagę