Przystanek - Sępolno
( 4 zmiany )
Linie tramwajowe
-
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24214 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 24214 -
9 - kierunek Zajezdnia Ołbin
9
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24214 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 24214 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24214 -
12 - kierunek Zajezdnia Ołbin
12
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24214 -
12 - kierunek Zajezdnia Borek
12
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 24214 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 24214 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 24214 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24214
Linie autobusowe
-
115 - kierunek Wojnów (Pętla)
115
Autobus dziennyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 24315 -
115 - kierunek Reja
115
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 24316 -
115 - kierunek Zajezdnia Obornicka
115
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24316 -
118 - kierunek Sępolno
118
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24316 -
118 - kierunek Rędzin
118
Autobus dziennyKierunek RędzinNr słupka 24321 -
143 - kierunek Kminkowa
143
Autobus dziennyKierunek KminkowaNr słupka 24316 -
143 - kierunek Sępolno
143
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24322 -
143 - kierunek Petrusewicza
143
Autobus dziennyKierunek PetrusewiczaNr słupka 24316 -
143 - kierunek Zajezdnia Obornicka
143
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24321 -
143 - kierunek Sępolno
143
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24316 -
145 - kierunek Iwiny - Rondo
145
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 24322 -
145 - kierunek Sępolno
145
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24316 -
253 - kierunek Leśnica
253
Autobus nocnyKierunek LeśnicaNr słupka 24322 -
253 - kierunek Sępolno
253
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 24316 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24322 -
255 - kierunek Iwiny - Rondo
255
Autobus nocnyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 24322 -
255 - kierunek Sępolno
255
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 24316 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24322 -
259 - kierunek Wojnów (Pętla)
259
Autobus nocnyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 24315 -
259 - kierunek Zwycięska
259
Autobus nocnyKierunek ZwycięskaNr słupka 24316 -
259 - kierunek Pułtuska
259
Autobus nocnyKierunek PułtuskaNr słupka 24316 -
259 - kierunek Zajezdnia Obornicka
259
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24321 -
315 - kierunek Swojczyce
315
Autobus dziennyKierunek SwojczyceNr słupka 24316 -
315 - kierunek Reja
315
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 24316 -
315 - kierunek Zajezdnia Obornicka
315
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24316 -
345 - kierunek Stadion Olimpijski
345
Autobus dziennyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24315 -
941 - kierunek Szczodre - Pętla
941
Autobus strefowyKierunek Szczodre - PętlaNr słupka 24315 -
941 - kierunek Stadion Olimpijski
941
Autobus strefowyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24316 -
941 - kierunek Szczodre - Pętla
941
Autobus strefowyKierunek Szczodre - PętlaNr słupka 24321
- linie zmienione