wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 34°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Cały ten jazz: w parkach, tramwajach, na dachach i w klubach. W lipcu Vertigo Summer Jazz Festival

Ewa Waplak,
Zakład Narodowy im. Ossolińskich, tutaj koncert zaplanowano 24 lipca materiały organizatorów
Zakład Narodowy im. Ossolińskich, tutaj koncert zaplanowano 24 lipca

Przez cały lipiec we Wrocławiu jazzowe koncerty: 1 lipca startuje piąta edycja Vertigo Summer Jazz Festival. Jazz popłynie nad Odrą na miejskich plażach, z wrocławskich dachów, we wrocławskich tramwajach i parkach. Sprawdzicie program Vertigo Summer Jazz Festival 2022, mnóstwo wydarzeń jest bezpłatnych.

Reklama

Cały ten jazz przez cały lipiec

Vertigo Summer Jazz Festival to 31 dni z muzyką jazzową. Pomysł na festiwal wziął się z potrzeby promocji muzyki jazzowej w przestrzeni miejskiej Wrocławia.

Jak piszą organizatorzy: – Chcemy trafić do jak największej liczby miejsc, dlatego nie skupiamy się na jednym punkcie, a razem z muzyką „podróżujemy” po Wrocławiu, zarażając wszystkich naszą sympatią i miłością do jazzu.

Vertigo Summer Jazz Festival

Vertigo Summer Jazz Festival

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Podczas piątej edycji VSJF, będziecie Państwo mogli spotkać się z najlepszymi wrocławskimi, a także zaproszonymi z całej polski muzykami jazzowymi. Odwiedzić lub poznać zapomniane, nowe miejsca we Wrocławiu a przede wszystkim miło spędzić czas, delektując się muzyką jazzową. Zapraszamy na V edycję Vertigo Summer Jazz Festival. Podróżujcie Państwo z nami, bo każda kolejny koncert daje nam najwięcej radości, kiedy widzimy Was, cieszących się tym świętem muzyki razem z nami i zaproszonymi do współpracy, wspaniałymi artystami
Piotr Karwat, Dyrektora Artystycznego Vertigo

Vertigo Summer Jazz Festival 2022: koncerty w parkach, plażach miejskich, na dachach 

Inicjatywa klubu Vertigo Jazz Club&Restaurant i Urzędu Miejskiego Wydziału Kultury Miasta Wrocławia chce promować jazz w przestrzeni miejskiej. Dlatego koncertów można posłuchać m.in, w miejskich parkach i nadodrzańskich plażach, na dachach czy w tramwaju:

Galeria zdjęć

Czy koncerty Vertigo Summer Jazz Festival 2022 są bezpłatne?

Wiele koncertów Vertigo Summer Jazz Festival 2022 jest bezpłatnych. Wszystkie wydarzenia, które odbywają się w plenerze, nie wymagają biletów.

Bezpłatnie jazzu posłuchamy w soboty w miejskich parkach, co niedziele na wyspie Daliowej, w poniedziałki na plażach miejskich. Bezpłatne są również wtorkowe koncerty w komunikacji miejskiej (z wyjątkiem koncertu na statku 26 lipca).

Za bilety zapłacimy za piątkowe koncerty w Vertigo Jazz Club & Restaurant, koncerty na wrocławskich dachach (środy) oraz w czwartki, za koncerty we wrocławskich hotelach.

Pogoda na weekend we Wrocławiu 15-17 lipca 2022

To będzie ostatni weekend z umiarkowaną temperaturą, przed prognozowaną na następny tydzień falą upałów. Sprawdźcie prognozę pogody we Wrocławiu na weekend 15-17 lipca 2022 roku.

patronat www.wroclaw.pl

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl