wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Kultura
 3. Aktualności
 4. One Love Music Festival 2022 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kto zagra? Sprawdź line-up, bilety

One Love Music Festival 2022 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Kto zagra? Sprawdź line-up, bilety

Mariola Szczyrba,

Na zdjęciu wokalistka Selah Sue Mathieu Zazzou
Na zdjęciu wokalistka Selah Sue

One Love Music Festival to już we Wrocławiu jesienna tradycja. 19 listopada na scenie w Hali Stulecia posłuchamy m.in. koncertów Selah Sue, Dubiozy Kolektiv, Artura Rojka, Darii Zawiałow czy Bass Astral. Sprawdź line-up oraz ceny biletów.

Reklama

One Love Music Festival 2022 w Hali Stulecia

One Love Music Festival 2022 już 19 listopada w Hali Stulecia. Popularny muzyczny maraton, niegdyś głównie w rytmach reggae, teraz zapowiada się bardziej rockowo i electro.

„Zmotywowani sukcesami poprzednich edycji nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejną odsłoną festiwalu. W tym roku bawić się będziemy już po raz 18. – piszą organizatorzy One Love. – Festiwal rozgrzeje wasze serca! Tradycyjnie będziecie mogli usłyszeć dźwięki wspaniałej muzyki najlepszych polskich i zagranicznych wykonawców!”

Line-up One Love. Kto zagra we Wrocławiu?

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie m.in. belgijska wokalistka i kompozytorka Selah Sue, znana z przebojów „This World" i „Crazy Vibes”, która już gościła we Wrocławiu i jest w Polsce bardzo lubiana. Artystka gra charakterystyczną mieszankę soulu, hip-hopu, funku i reggae. Jej ostatni, bardzo osobisty album „Persona” został zainspirowany techniką terapeutyczną, zwaną dialogiem głosowym, która skupia się na akceptacji różnych aspektów własnej osobowości.

Sporą dawkę pozytywnej energii zaserwuje nam w Hali Stulecia Dubioza Kolektiv z Bośni i Hercegowiny, która również gościła już we Wrocławiu. Kto był na ich ostatnim koncercie w centrum A2 przy ul. Góralskiej, ten wie, że szykuje się muzyczna petarda.

Na One Love osłuchamy także:

 • Artura Rojka,
 • Darii Zawałow,
 • London Elektricy,
 • Mery Spolsky,
 • Bokki,
 • Bass Astral,
 • Dimension DJ set,
 • Goorala i Paprodziada,
 • Koven.

One Love Music Festival 2022. Ceny biletów

Bilety w cenie 159 zł do 18 listopada, 180 zł w dniu festiwalu – do kupienia w sieci. Dzieci do 12 lat (rocznikowo) pod opieką osoby pełnoletniej mają wstęp bezpłatny.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl