wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Twoje dziecko ma talent? Zgłoś je do jednego z chórów NFM!

Ewa Waplak,
Nabór do chórów dziecięcych NFM fot. Łukasz Rajchert
Nabór do chórów dziecięcych NFM

Narodowe Forum Muzyki zaprasza najmłodszych do prowadzonych przez siebie chórów. Do Chóru Chłopięcego od września dołącza również Chór Dziewczęcy NFM. Sprawdź kiedy są przesłuchania i jak dołączyć do zespołu.

Reklama

NFM zaprasza wszystkich chłopców w wieku 7–10 lat, którzy lubią śpiewać i kochają muzykę na przesłuchania do Chóru Chłopięcego NFM oraz także wszystkie dziewczyny kochające muzykę i śpiew w wieku 8–17 lat na przesłuchania do nowopowstającego Chóru Dziewczęcego NFM.

Przesłuchania do Chóru Chłopięcego i Chóru Dziewczęcego NFM. Terminy

Jak wyglądają przesłuchania do chórów?

Nie trzeba wcześniej sią zapisywać ani przygotowywać, a samo przesłuchanie trwa zaledwie kilka minut. Zakwalifikowane do chórów dzieci trafią do grupy początkującej, średniozaawansowanej bądź koncertowej.

Zajęcia w chórze są bezpłatne i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną pod dyrekcją dr hab. Małgorzaty Podzielny. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (chłopcy w środy i soboty, dziewczęta piątki i soboty).

Chór Chłopięcy NFM aktualnie koncertuje w Macedonii; we wrześniu młodych chórzystów będzie można posłuchać m.in. podczas Festiwalu Wratislavia Cantans 2022 podczas koncertu „Ciało i dusza” (dyryguje Giovanni Antonini).

Zobacz również

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl