wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Niebieski albo zielony! Kup sobie fotel z Nowych Horyzontów we Wrocławiu. Kino sprzedaje numerowane fotele (CENA)
Na zdjęciu publiczność w Kinie Nowych Horyzonty siedzi na niebieskich fotelach fot. BTW Photographers, Maziarz
Na zdjęciu publiczność w Kinie Nowych Horyzonty siedzi na niebieskich fotelach

Jest ich łącznie ponad 1500, mają po 14 lat, są w dwóch kolorach – niebieskim i zielonym, a 90 proc. jest w bardzo dobrym stanie. Mowa o fotelach z Kina Nowe Horyzonty. Obecnie obiekt jest remontowany i będą w nim wymieniane m.in. fotele. Te używane możemy sobie kupić. Cena jest bardzo przyzwoita. Zobaczcie, jak i za ile kupić sobie fotel z Kina Nowe Horyzonty.

Reklama

„Chcesz ugościć fotel w swoich progach? Planujesz zmianę wyposażenia w Twojej instytucji? Zabierz kawałek Kina Nowe Horyzonty, gdziekolwiek chcesz” – zachęcają organizatorzy wyprzedaży foteli w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Ponieważ w kinie trwa właśnie zakrojony na szeroką skalę remont, zostaną w nim wymienione m.in. fotele kinowe. Dotychczasowe przetrwały 14 lat, a widzowie byli łaskawi, bo tylko 10 proc. z nich ma ubytki w tapicerce, pozostałe są w bardzo dobrym stanie. Mają wysokość 99,5 cm, siedziska z tkaniny poliestrowej, metalową podstawę, podłokietniki z drewnianych elementów, plastikowe miejsce na kubek, wszytą numerację (to też atrakcja, bo niektórzy kinomaniacy siadali zawsze np. na miejscu nr 13). Każdy z foteli ma dokumentację techniczną zgodną z normami o niepalności. 

Jak kupić fotel z Nowych Horyzontów

Osoby zainteresowane kupnem fotela powinny pisać na adres mailowy kino(at)kinonh.pl (w tytule: zaznaczyć „fotele”). Transport musimy zapewnić sobie sami, trzeba też pilnować terminów dostępności. Fotele zielone (441 sztuk) zabierzemy od 2–6 grudnia, niebieskie (562 sztuki) od 2 do 6 kwietnia 2023, a potem znowu zielone (tym razem 556 sztuk) od 3 do 6 kwietnia 2023. Daty są związane z terminem demontażu foteli z sal kinowych.

Ile kosztuje fotel kinowy z Nowych Horyzontów

Cena jest do uzgodnienia, w zależności od liczby foteli. Organizatorzy informują, że waha się od przysłowiowej złotówki do nie więcej niż 50 zł.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl