wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Wspominamy Halloween 2022. Wrocławianie przez trzy dni bawili się w Hali Stulecia

Dwunastogodzinna impreza z muzyką elektroniczną na trzech scenach, widowisko symfoniczne z elementami grozy oraz festiwal kostiumowy dla najmłodszych wrocławian – takie atrakcje mieli wrocławianie w ostatni weekend października. Właśnie dostaliśmy zdjęcia ze wszystkich trzech dni. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Reklama

Zaczęło się w piątkową noc od elektronicznej imprezy Trick or Beat na trzech scenach, z udziałem Jeffa Millsa i Michaela Mayera. Zdęcia wskazują na to, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania, przynajmniej pod względem oprawy wizualnej. 

W sobotę była Scena Grozy, czyli pierwsze w Polsce widowisko symfoniczne, czerpiące z kultowej, muzycznej sceny grozy. Grana była muzyka na żywo przez orkiestrę symfoniczną Stokłosa Collective Orchestra wraz z gośćmi. Całość była zaaranżowana w rockowym stylu i uzupełniona multimedialnymi atrakcjami. 

Trzeciego dnia była impreza dla dzieci, pod hasłem Cukierek albo psikus. Dzieci bawiły się na pokazach iluzji, tańczyły, grały, wzięły udział w warsztatach i oglądały występy.

Jak to wyglądało? Zachęcamy do przejrzenia bogatej galerii zdjęć. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl