wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Egurrola X-mas Show już w sobotę 10 grudnia. Pokazy tancerzy w Sky Tower
Na zdjęciu tańczące dziewczynki źródło: Egurrola Dance Studio Wrocław / FB
Na zdjęciu tańczące dziewczynki

To będzie ekscytujące taneczne show zarówno dla rodzin tych, którzy uczą się w Egurrola Dance Studio, jak i tych, którzy przyjdą po prostu obejrzeć pokazy w Sky Tower w sobotę 10 grudnia. Uczniowie pokażą, co potrafią w balecie, jazzie, tańcu nowoczesnym i hip hopie. Gościem specjalnym Egurrola X-mas Show będzie Agustin Egurrola, którego widzowie znają też doskonale jako jurora show „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Start o 12.00.

Reklama

Pokaz taneczny grup z Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio istnieje w Polsce od 25 lat, zajęcia odbywają się w kilku miastach (m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi), a od pięciu lat tańca uczą się także dzieci, młodzież i dorośli we Wrocławiu (w Sky Tower).

Okazją do pokazania efektów pracy są pokazy. Ten świąteczny już w sobotę 10 grudnia w Sky Tower. – Nasi miłośnicy tańca, którzy od początku tego semestru dają z siebie wszystko na salach tanecznych, wkroczą na scenę, aby pokazać ogromną radość i pozytywną energię, jaką czerpią z tańca – zapowiadają organizatorzy Egurrola X-mas Show.

W Sky Tower zatańczą nawet 3-letnie dzieciaki

Uczestników – grupy dziecięce (na scenie zadebiutują także 3-latki), młodzieżowe i dorosłych – zobaczymy w balecie, jazzie, tańcu nowoczesnym i hip hopie. „Wszystkich łączy jedno – chęć spełnienia tanecznych marzeń i zaprezentowania się na scenie przed dopingującą ich publicznością!” – zapewniają organizatorzy z Egurrola Dance Studio. 

Creme de la creme, czyli kulminacją będą pokazy specjalne, które zatańczą najlepsi soliści szkoły, którzy biorą udział w ogólnopolskich turniejach i zawodach.  

Agustin Egurrola w Sky Tower – będzie spotkanie

Gościem specjalnym i dobrym duchem imprezy będzie założyciel szkół Egurrola Dance Studio i pomysłodawca Egurrola X-mas Show, czyli tancerz, juror Agustin Egurrola. Nie tylko będzie śledził występy wychowanków szkoły na scenie, ale będzie można posłuchać, co opowiada o tańcu. Spotkanie pomiędzy godz. 14.30 a 16.00. 

Egurrola X-mas Show potrwa w sobotę 10 grudnia od 12.00 do ok. 17.30.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl