wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 25°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dawid Podsiadło we Wrocławiu. Koncert na Tarczyński Arena [DOJAZD, PARKINGI, OTWARCIE BRAM]

Ewa Waplak,
Dawid Podsiadło fot. Piotr Tarasewicz
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło we Wrocławiu już w sobotę, 18 czerwca. Wszystkie bilety wyprzedały się błyskawicznie, bo fani od dekady są niezmiennie zakochani w artyście z charakterystycznym wąsikiem. Wejście na stadion będzie możliwe od godz. 17.15. Dawid Podsiadło na Tarczyński Arena Wrocław – sprawdź, jak dojechać na koncert, gdzie zaparkować, od której otwarcie bram.

Reklama

Dawid Podsiadło we Wrocławiu. Kto jeszcze na scenie Tarczyński Arena Wrocław?

Do trzech razy sztuka, bo dokładnie tyle razy był przenoszony koncert Dawida Podsiadło na Tarczyński Arena Wrocław.

Ale data – sobota 18 czerwca – się już nie zmieni, a wszystkie bilety wyprzedały się błyskawicznie, bo fani od dekady są niezmiennie zakochani w artyście z charakterystycznym wąsikiem.

Powód popularności Dawida Podsiadło to jego autentyczność w tym co pisze, śpiewa i jak występuje na scenie. Artysta ma przy tym prawdziwy talent do tworzenia celnych tekstów, a zdania z piosenek powtarzają potem na co dzień nie tylko fani.

Podczas jego stadionowych koncertów na scenie pojawią się gościnnie Artur Rojek, Daria Zawiałow, król, Krzysztof Zalewski, Kortez, sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino.

Ale kto wystąpi we Wrocławiu przekonamy się dopiero podczas wieczoru 18 czerwca.

Dawid Podsiadło - koncert we Wrocławiu. Dojazd na koncert komunikacją miejską

Organizatorzy zalecają  przyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem lub skorzystanie ze specjalnej
komunikacji miejskiej.

Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć tworzenia się korków oraz kolejek do wejścia na koncert i ułatwi powrót po wydarzeniu. Wejście na stadion będzie możliwe od godz. 17:15.

Na stadion pojadą dodatkowe linie tramwaje (linia T1 i T2) oraz autobusowe (S1 i S2). Sprawdź trasy i godziny odjazdów. 

Bilet na koncert będzie upoważniał do bezpłatnych przejazdów linią specjalną T1, T2, S1 i S2.

Na stadion można tez dojechać tramwajami linii nr 3, 10, 20 (przystanek Tarczyński Arena Lotnicza) oraz 31 (przystanek Tarczyński Arena Królewiecka). Bilet jednorazowy normalny kosztuje 4,60 zł (2,30 zł ulgowy).

Parkingi przy Tarczyński Arena Wrocław. Ceny

Parkingi zewnętrzne

Opłata jest pobierana przez pracowników stadionu przy wjeździe na teren parkingu i wynosi 20 zł. Do dyspozycji są następujące parkingi: 

Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. 

Parkingi wewnętrzne

Opłatę można uiścić w parkomatach lub online (na stronie: www.tarczynskiarenawroclaw.pl/parking/) dopiero po zaparkowaniu pojazdu (nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego).

Opłata za parkingi: 

Zostawiając auto na parkingach wewnętrznych i zewnętrznych, na teren Tarczyński Areny Wrocław można dostać się wejściami dla pieszych od strony ul. Lotniczej i ul. Królewieckiej. Wejście z parkingu wielopoziomowego (A4) znajduje się na II piętrze parkingu. 
   
Opłata za parkingi wewnętrzne jest ważna do godziny 12.00 w niedzielę 19 czerwca 2022 r. 

Pogoda na weekend we Wrocławiu [16-19 czerwca 2022]

Zapowiada się ciepły, a momentami wręcz upalny długi czerwcowy weekend we Wrocławiu. Sprawdźcie prognozę pogody na weekend 16-19 czerwca.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl