Książki od Spółdzielni Wydawniczej „Czytelnik” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości Spółdzielni Wydawniczej „Czytelnik”. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz książki „Rok 1920. Zwiastun szalonej dekady” Erica Burnsa (panoramiczny obraz Stanów Zjednoczonych i amerykańskiego społeczeństwa u progu okresu międzywojennego, czyli prohibicja, prawo wyborcze dla kobiet, fiasko pierwszej finansowej piramidy, zamach terrorystyczny na Wall Street i wybory prezydencie transmitowane przez radio)

-1 egzemplarz książki „A co ja mam z tym wspólnego?” Sachy Batthyany'ego (autor szuka odpowiedzi na pytanie, co stało się kilka tygodni przed końcem wojny w austriackiej miejscowości Rechnitz, gdzie goście eleganckiego przyjęcia rozstrzelali 180 Żydów czekających na pobliskim dworcu kolejowym)

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, kto był prezydentem Stanów Zjednoczonych w 1920 roku? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę