Książki od Grupy Wydawniczej Foksal [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości warszawskiej Grupy Wydawniczej Foksal. Do wzięcia są:

-2 egzemplarze książki „Możliwość wyspy” Michela Houellebecqa (losy zawodowego komika Daniela1, który pisze skandaliczne skecze, pożąda kobiety, która pragnie zaangażowania, a kocha tę, która pragnie wyłącznie seksu. Wreszcie bohater dołącza do sekty klonującej ludzi)

-2 egzemplarze książki „Głębia” Henninga Mankella (październik 1914 roku, na pokładzie pancernika przybija do Archipelagu Sztokholmskiego inżynier marynarki wojennej dokonujący pomiarów głębokości wód morskich, a na wyspie, gdzie się zatrzymuje spotyka niezwykłą kobietę)

-2 egzemplarze książki „Przeprowadzka” Jenny Eclair (Lee Clarke chce korzystnie sprzedać nieruchomość, ale właścicielka przywołuje związane z domem wspomnienia ludzi i wydarzeń)

-2 egzemplarze książki „Inni niż my” Tommiego Kinnunena (śledzimy losy trojga bohaterów-niewidomej od urodzenia Helenu, homoseksualnego Tuomasa i Johannesa poszukującego własnego miejsca w świecie. A wszystko w fińskiej scenerii)

-2 egzemplarze książki „Pewnego rodzaju miłość” Alicji Gęścińskiej (Anna wspomina miłość, zwariowane studenckie czasy i profesora, który był jej wieką miłością)

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, jaki tytuł ma książka Michela Houellebecqa, na podstawie której powstał spektakl w Teatrze Polskim we Wrocławiu w reżyserii Wiktora Rubina? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę