Książka „Turonie, żandary, herody” uhonorowana Nagrodą Dobre Strony [ZAKOŃCZONY]

Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Turonie, żandary, herody” Anny Kaźmierak, która właśnie otrzymała Nagrodę Edytorską Dobre Strony. Tom opublikowany został nakładem Wydawnictwa Dwie Siostry. Konkurs trwa do 21 grudnia do 9.00.


Do wzięcia są: 

3 egzemplarze tomu „Turonie, żandary, herody” Anny Kaźmierak 

Kolorowa książka wprowadza w magiczny świat wiejskich kolędników – od Bożego Narodzenia, przez karnawał, aż do Wielkanocy. Dzięki niej mali czytelnicy spotkają rajmaksa, śmierguśników, pucheroka, dowiedzą się, po co brodaczom kije, jukacom baty, a maciduli wypchany królik i dlaczego siuda baba smaruje ludzi sadzą. Oto kolędnicy z całej Polski i związane z nimi historie oraz zadziwiające przebrania.

Jak wygrać książki Wydawnictwa Dwie Siostry

Trzeba do poniedziałku 21 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, jakiemu problemowi poświęciła uwagę autorka książki, Anna Kaźmierak. Podpowiedź znajdziecie w tekście Nagrody Edytorskie Pióro Fredry i Dobre Strony. Zwycięskie książki zachwycają.

Nagrodę wygra co siódma osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę