Kryminał „Niespokojna krew” Roberta Galbraitha czyli...J.K. Rowling [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 5 egzemplarzy kryminału „Niespokojna krew” Roberta Galbraitha (pod tym pseudonimem pisze nie kto inny, ale Joanne K. Rowling) z bestellerowej serii o detektywie Cormoranie Strike'u. Konkurs trwa do 16 grudnia do 9.00.


Cormoran Strike znowu w akcji

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Jak wygrać książkę

Trzeba do środy 16 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymieniając przynajmniej jeden tytuł innej powieści Roberta Galbraitha z serii o Cormoranie Strike'u

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę