Kręć dla Wro i wygrywaj nagrody! [Opatowicka]

Europejskie Wyzwanie Rowerowe 2017 to kolejna edycja rowerowej rywalizacji miast z całej Europy, która potrwa od 1 do 31 maja. Przejechane przez mieszkańców kilometry będą mierzone przy użyciu aplikacji i zapisywane na konto danego miasta. Zwycięży to, które uzbiera ich najwięcej. W ramach tego wydarzenia we Wrocławi trwa akcji KRĘĆ DLA WRO, w której nagradzamy najbardziej rowerowych Wrocławian.


We Wrocławiu już blisko 1000 osób KRĘCI DLA WRO. Zarejestrowanych do rywalizacji jest jednak znaczenie więcej. Aby zachęcić również tych, którzy jeszcze nie wykręcili dla Wrocławia ani jednego kilometra proponujemy konkurs, w którym do wygrania będą zaproszenia do parku linowego Opatowicka.

Aby wziąć udział w konkursie należy być uczestnikiem Europejskiego Wyzwania Rowerowego 2017. Informacje odnośnie do sposobu rejestracji znajdziecie na stronie krecdlawro.pl.

Przed nami piękny majowy weekend, polecamy spędzić go jeżdżąc rowerem! Zaplanuj sobie rowerową majówkę, rejestruj przejazdy w aplikacji Naviki i wygraj podwójne zaproszenie do parku linowego Opatowicka, gdzie czekaja na Was 7 różnorodnych tras na wysokości od 3 do 17 metrów, na których znajduje się blisko 110 różnych, ciekawych przeszkód. 

Jak grać?

Wygra osoba, która w dniach 13-14 maja zarejestruje w aplikacji Naviki w ramach ECC2017 największą liczbę kilometrów. Aby wziąć udział w konkursie należy w poniższym formularzu konkursowym wpisać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, podać nazwę użytkownika, której używasz podczas Europejskiego Wyzwania Rowerowego, oraz załączyć zdjęcie z aplikacji Naviki, na którym widać zakładkę "Moje trasy w tym konkursie".

Należy przesłać zdjęcie dokumentujące trasy pokonane w dniach 13 - 14 maja. (czerwona ramka)

Na podstawie przesłanych zdjęć zsumujemy przejechane w tych dniach trasy i osoba, która będzie miała ich najwięcej wygra podwójne zaproszenia do parku linowego Opatowicka

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 15 maja do godziny 10:00!

KONKURS ZAKOŃCZONY


Zgłoś uwagę