[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wejściówki na festiwal Wratislavia Cantans

Konkurs trwa do 4 września do godz. 16.00.


Mamy dla Was podwójne wejściówki na tegoroczną edycję festiwalu Wratislavia Cantans. Będziemy je rozdawać codziennie, dlatego warto, abyście śledzili nasze konkursy.

Dziś do wygrania podwójna wejściówka na koncerty 8 i 9 września w kościele św. Marii Magdaleny. Gwiazdą pierwszego jest skrzypaczka Liana Mosca i towarzyszący jej na pianoforte Pierre Goy. Drugi z koncertów to wielka atrakcja - muzyka polskiego mistrza baroku Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego (wykonania poprowadzi Andrzej Kosendiak).

Żeby wygrać podwójną wejściówkę na koncert trzeba do 4 września do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz podając w nim imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedź na pytanie, z jakim polskim miastem był najbardziej związany Grzegorz Gerwazy Gorczycki? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę