Najnowsza książka Olgi Tokarczuk od Wydawnictwa Literackiego [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 3 egzemplarze „Czułego narratora”, nowej książki Olgi Tokarczuk od Wydawnictwa Literackiego.


Pierwsza książka po Nagrodzie Nobla

Dwanaście wyselekcjonowanych, najważniejszych esejów i wykładów, dzięki którym możemy zajrzeć za kulisy twórczości Olgi Tokarczuk. Teksty kluczowe i premierowe. W tym szeroko komentowana mowa noblowska.

Laboratorium powstających tekstów, książek, bohaterów. Proces żmudnych, ale i fascynujących poszukiwań. Eksplozje wyobraźni. Podążanie za logiką rodzącej się fabuły i za wewnętrznym światem bohaterów, odkrywanie ich motywacji, światopoglądów. Odsłanianie pasjonujących historii, ale też opowieść o lekturach i osobistych doświadczeniach. Wytrwałe dążenie do tego, by rozumieć nieskończone zróżnicowanie i skomplikowanie świata.

Jak wygrać książki

Nagrodę wygra piąta, dwunasta i trzydziesta osoba, która do poniedziałku 16 listopada wypełni formularz wpisując imię, nazwisko, numer telefonu i prawidłową odpowiedź na pytanie. Program Fundacji Olgi Tokarczuk został utworzony wokół czterech pojęć. Jednym z nich jest czułość. Jakie są trzy pozostałe? Podpowiedź znajdziecie tutaj.  

Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę