Koncert gwiazd 1 maja: DŻEM, STATUS QUO i WITHIN TEMPTATION [ZAKOŃCZONY]

1 maja na Pergoli prawdziwe gwiazdy: od 17.30 zagrają DŻEM, Scott Henderson, DragonForce, GUANO APES, STATUS QUO i WITHIN TEMPTATION.  Koncert jest częścią Gitarowego Rekordu Guinnessa. Oddamy jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie.


Gitarowy Rekord Guinnessa co roku gromadzi tłumy wielbicieli gitary. W tym roku na wrocławski Rynku Rekord Guinnessa bijemy już po raz czternasty, ale najwyższe światowe wyniki i tak od lat należą do Wrocławia. Do największej Gitarowej Orkiestry Świata, która 1 maja we Wrocławiu będzie próbowała ustanowić nowy rekord w ilości wspólnie grających gitarzystów, dołączy amerykański wirtuoz gitary Al Di Meola.

Po rekordzie - koncert gwiazd na Pergoli przy Hali Stulecia. Zagrają: DŻEM, Scott Henderson, DragonForce, GUANO APES, STATUS QUO i WITHIN TEMPTATION. I włąsnie na ten koncert oddamy jedno podwójne zaproszenie. Są chętni? 

Jak grać, by wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki muzyk jest organizatorem Rekord Guinnessa?

Odpowiedź prosimy wpisać w formularz, podać imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 22 kwietnia, do godz. 12.00. Wygrywa 45 osoba. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie, jak odebrać nagrodę.Zgłoś uwagę