921 Rozkład jazdy autobusu 921, kierunek: Raków - Skrzy. Przystanek Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa NŻ Przystanek na życzenie Słupek: 31920027 Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 921 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 921 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 921 921 Kierunek: Pl. Grunwaldzki Raków - Skrzy. (pl. Grunwaldzki) Przystanek - Pl. Grunwaldzki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Grunwaldzki (Kochanowskiego) Przystanek - Kochanowskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kochanowskiego (Kochanowskiego) Przystanek - Śniadeckich NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śniadeckich (Kochanowskiego) Przystanek - Zacisze NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zacisze (Brücknera) Przystanek - Kwidzyńska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska (Brücknera) Przystanek - Brücknera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera (Krzywoustego) Przystanek - C.h. Korona Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie C.h. Korona (Krzywoustego) Przystanek - Zielna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zielna (Krzywoustego) Przystanek - Psie Pole Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (ks. Mariana Stanety) Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) (Gorlicka) Przystanek - Mulicka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka (Gorlicka) Przystanek - Gorlicka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gorlicka (Szewczenki) Przystanek - Palacha NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Palacha (Szewczenki) Przystanek - Zgorzelisko Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zgorzelisko (Szewczenki) Przystanek - Kurlandzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kurlandzka (Szewczenki) Przystanek - Mroźna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mroźna (Wrocławska) Przystanek - Wilczyce NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce (Wrocławska) Przystanek - Wilczyce - Wrocławska (Na Wys. Nr 1F) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Wrocławska (Na Wys. Nr 1F) (Wrocławska) Przystanek - Wilczyce - Szkoła Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Szkoła (Wilczycka) Przystanek - Wilczyce - Dworska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dworska (Wilczycka) Przystanek - Wilczyce - Dębowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Dębowa (Wilczycka) Przystanek - Wilczyce - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wilczyce - Sosnowa (Wilczycka) Przystanek - Kiełczów - Osiedle NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Osiedle (Wilczycka) Przystanek - Kiełczów - Cmentarz NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Cmentarz (Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Pętla/Wrocławska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Pętla/Wrocławska (Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Zgodna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Zgodna Przystanek - Śliwice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliwice Przystanek - Pietrzykowice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pietrzykowice Przystanek - Brzezia Łąka - Cmentarz NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Cmentarz (Wrocławska) Przystanek - Brzezia Łąka - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Wrocławska (Wrocławska) Przystanek - Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa (Wrocławska) Przystanek - Brzezia Łąka - Skrzy. Główna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Skrzy. Główna Czas przejazdu 1' Przystanek - Kątna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kątna Czas przejazdu 4' Przystanek - Oleśniczka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oleśniczka Czas przejazdu 6' Przystanek - Oleśniczka - Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oleśniczka - Skrzy. Czas przejazdu 7' Przystanek - Raków IV NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Raków IV Czas przejazdu 9' Przystanek - Raków III NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Raków III Czas przejazdu 10' Przystanek - Raków - Skrzy. Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Raków - Skrzy. Czas przejazdu 12' Wydrukuj rozkład linii nr 921 Odjazdy z tego przystanku 931 Mulicka Brzezia Łąka - Główna Pętla 931 Mulicka Oleśniczka Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu6 Odjazd30 minut po godzinie 6 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu7 Odjazd01 minut po godzinie 7 Odjazd53 minut po godzinie 7 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu8 Godzina odjazdu9 Odjazd52 minut po godzinie 9 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu10 Godzina odjazdu11 Odjazd52 minut po godzinie 11 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu12 Odjazd52 minut po godzinie 12 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu13 Odjazd52 minut po godzinie 13 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu14 Odjazd52 minut po godzinie 14 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu15 Odjazd54 minut po godzinie 15 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu16 Odjazd59 minut po godzinie 16 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu17 Odjazd58 minut po godzinie 17 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Godzina odjazdu18 Odjazd57 minut po godzinie 18 H H - kurs skrócony do Oleśniczki Godzina odjazdu19 Godzina odjazdu20 Odjazd25 minut po godzinie 20 H H - kurs skrócony do Oleśniczki Godzina odjazdu21 Odjazd56 minut po godzinie 21 H H - kurs skrócony do Oleśniczki Godzina odjazdu22 Godzina odjazdu23 Odjazd01 minut po godzinie 23 X X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce; Legenda X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce H - kurs skrócony do Oleśniczki * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 921