Przystanek - Dworzec Główny (Stawowa)
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 10226 -
5 - kierunek Grabiszyńska (Cmentarz)
5
TramwajKierunek Grabiszyńska (Cmentarz)Nr słupka 10226 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 10226 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 10226 -
11 - kierunek Oporów
11
TramwajKierunek OporówNr słupka 10226 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 10226 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 10226 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 10226 -
18 - kierunek Zajezdnia Borek
18
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 10226 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 10226 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 10226 -
21 - kierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)
21
TramwajKierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)Nr słupka 10226 -
22 - kierunek Pilczyce
22
TramwajKierunek PilczyceNr słupka 10226
Linie autobusowe
-
259 - kierunek Dworzec Główny (Stawowa)
259
Autobus nocnyKierunek Dworzec Główny (Stawowa)Nr słupka 11339 -
259 - kierunek Zwycięska
259
Autobus nocnyKierunek ZwycięskaNr słupka 11339 -
602 - kierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. I
602
Autobus dziennyKierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. INr słupka 11339 -
602 - kierunek Dworzec Główny (Stawowa)
602
Autobus dziennyKierunek Dworzec Główny (Stawowa)Nr słupka 11339
- linie zmienione