Od godziny 4.00 w sobotę 8 sierpnia, do zakończenia usuwania awarii i odtworzenia nawierzchni drogi, zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji autobusowej:
Linia 126
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Skarbowców (pętla)
Skarbowców (pętla) – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów.
Linia 133
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Auchan (Zabrodzie)
Auchan (Zabrodzie) – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Kamienna – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów
Linia 247 (kursy do Skarbowców)
Poświęcka (Ośrodek zdrowia)/Polanowice – ... – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Muzealna – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Skarbowców (pętla)
Skarbowców (pętla) – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Obwodnica Śródmiejska – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia).
Autobusy ww. linii na trasie objazdu będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach.
materiały MPWiK