wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

3000 użytkownik programu URBANCARD Premium

Reklama

3000. użytkownikiem rozpatrzonym pozytywnie posiadającym status Premium na karcie URBANCARD jest Renata Pradela. Wrocławianka otrzymała pamiątkowy upominek.

Kolejnych rejestrujących się również może spotkać miła niespodzianka. Coraz liczniejsza grupa użytkowników programu URBANCARD Premium korzysta z 20% zniżek w Punktach Partnerskich. Niedawno dołączył do programu Nowy Partner – Akademia Blisko Ciebie, a wkrótce dołączą kolejni.

Co daje URBANCARD Premium?

URBANCARD Premium uprawnia do 20% zniżki w instytucjach kultury na bilety w teatrach, zajęcia i warsztaty o profilu artystycznym prowadzone w centrach kultury, a także na wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane w ramach ich działalności, w tym także na wystawy w muzeach. 

Dla kogo URBANCARD Premium?

Status Premium może uzyskać każda osoba, która rozlicza podatek dochodowy w jednym z urzędów skarbowych właściwych dla miasta Wrocławia oraz jednocześnie posiada aktywną kartę URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcjonalnością URBANCARD.

Warto zaznaczyć, że status Premium może otrzymać również osoba, która nie korzysta z komunikacji miejskiej, a posiada URBANCARD.

Czytaj więcej o Programie URBANCARD Premium

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama