wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

25-27 września – kolejny etap przebudowy ul. Długiej

Weekendowe zmiany w kursowaniu autobusów w związku z budową torowiska tramwajowego na ul. Długiej.

Reklama

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac, związanych z przebudową wiaduktu kolejowego i skrzyżowania ulicy Długiej i Poznańskiej na potrzeby budowy trasy tramwajowej (całkowite zamknięcie przejazdu pod wiaduktem na ulicy Długiej), od 25 września 2020 r. (piątek) od godziny 20.00 do 27 września 2020 r. (niedziela) do godziny 5.00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych C, 103, 104, 122, 127, 128 i kursów nocnych linii 245.

Autobusy linii C i 128

– jadące z placu Grunwaldzkiego lub Psiego Pola w kierunku Popowic będą kursowały objazdem od ulicy Długiej przez ulicę Łęczycką, Poznańską, Ścinawską i Gnieźnieńską do ulicy Starogroblowej.

W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.

Autobusy linii 103, 104, 122, 127 i nocnej 245

– jadące od strony pl. Jana Pawła II w kierunku Popowic zostaną skierowane objazdem od przystanku Litomska (ZUS), który zlokalizowany jest przy ul. Poznańskiej, z powrotem – ul. Poznańską (autobusy zawrócą na skrzyżowaniu z ul. Łęczycką), Ścinawską i Gnieźnieńską do ul. Starogroblowej.

W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały dotychczasowym objazdem.

Przystanek Popowice (stacja kolejowa) w kierunku Popowic, Gądowa i Kozanowa zostanie przeniesiony z ul. Starogroblowej na ul. Popowicką za wiaduktem kolejowym w kierunku Popowic.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama