„Kaci" w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.04

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na teatr „Kaci" ważne w dniu 28.04 do Multikina Arkady Wrocławskie

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Kaci” według Martina McDonagha. Przebojową komedię twórcy filmu „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” („In Bruges”) będzie można zobaczyć w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Retransmisja odbędzie się 28 kwietnia w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Martin McDonagh to irlandzki dramaturg, który chętnie sięga po gatunek czarnej komedii. Zasłynął przede wszystkim dwiema trylogiami teatralnymi: Leenane oraz trylogią Arańską. Działa również jako reżyser filmowy i scenarzysta. W 2006 roku zdobył nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej za krótkometrażówkę „Six Shooter”, a w 2008 roku napisał scenariusz i wyreżyserował film nominowany do Oskara (za najlepszy scenariusz) i kilku kategorii Złotych Globów – „In Bruges”.

„Kaci” to czarna komedia umieszczona przez brytyjskich krytyków na prestiżowej liście najlepszych spektakli teatralnych 2015 roku. W swoim ulubionym małym pubie w mieście Oldham na północy Anglii Harry jest lokalnym celebrytą. Ale co ma począć drugi najlepszy kat w Anglii w dniu, w którym zniesiono karę przez powieszenie? Tłum niedoświadczonych dziennikarzy oraz stałych bywalców pubu umiera z ciekawości, jaka będzie reakcja Harry’ego na tę wieść. Natomiast jego stary pomocniki Syd oraz dziwak Mooney mają zupełnie inne plany… Reżyseruje Matthew Dunster.

Spektakl zobaczymy 28 kwietnia o godz. 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Czas trwania: 3 godziny (w tym planowana 1 przerwa)

Przedstawienie z polskimi napisami.

Uwaga! Przedstawienie dla widzów od 15 roku życia.

Żeby wygrać bilety należy do 25 kwietnia do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakim mieście rozgrywa się film „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę