Juniorzy Sparty mają sponsora tytularnego

Wrocławscy młodzieżowcy w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów wystąpi pod nazwą ESV Sparta Wrocław.

  • fot. Paweł Prochowski

    fot. Paweł Prochowski


– Nie po raz pierwszy ESV SA wspiera młode talenty sportowe. Tym razem wybór padł na żużlowców, gdyż jest to dyscyplina sportu w której Polska zalicza się do ścisłej światowej czołówki. Mamy nadzieję, że wspierając żużlowych juniorów utrzymamy pozycję światowego lidera również w przyszłości – mówi Sławomir Nowicki, prezes zarządu ESV SA.

„Wielki sukces dla klubu”

– Pozyskanie sponsora tytularnego dla drużyny młodzieżowej to wielki sukces dla naszego klubu. Jestem przekonany, że inwestycja Grupy ESV w przyszłość wrocławskiego żużla zwróci się nie tylko poprzez wyniki na torze, ale także w wymiarze marketingowym – podsumowuje Andrzej Rusko, prezes WTS-u.

Młodzi żużlowcy pod szyldem ESV Sparty Wrocław wystąpią we wszystkich rundach tegorocznych zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski. W składzie juniorskiego zespołu znajdą się utalentowany 15-latek Mateusz Panicz, Przemysław Liszka, bracia Michał i Bartosz Curzytkowie oraz jedna z nielicznych przedstawicielek płci pięknej w sporcie żużlowym – Wiktoria Garbowska.Zgłoś uwagę