Jazzowa płyta „Amazonia” Piotr Rachoń Quartet [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 6 egzemplarzy płyty „Amazonia” nagranej przez Piotr Rachoń Quartet. Konkurs trwa do piątku 24 września do 9.00.


Piotr Rachoń Quartet - to wrocławski kwartet utworzony z. Inicjatywy pianisty Piotra Rachonia. Muzyka kwartetu wymyka się jednoznacznej definicji, to pełen dynamiki i zaskakujących zwrotów, jazz osadzony w nowoczesnej harmonii i rytmice i wzbogacony elektronicznymi brzmieniami. Zespół prezentuje oryginalne kompozycje Piotra Rachonia, wspólnie wypracowane aranżacje a także utwory inspirowane kulturą Azji oraz muzyką klasyczną. Zespół planuje wydanie płyty, która ukaże się jeszcze w 2020 roku nakładem wytwórni V Records.

Jak wygrać płyty

Aby wygrać płyty trzeba do piątku 24 września do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego. Prosimy, aby jedna osoba nie wysyłała więcej niż jednego zgłoszenia. 

Nagrodę wygra co szósta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę