„Jak Wam się podoba" w Multiknie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30.05 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na teatr "Jak Wam się podoba" ważne w dniu 31.05 o godz.19 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki Williama Szekspira „Jak wam się podoba”. Spektakl z National Theatre w reżyserii Polly Findlay z Rosalie Craig w roli Rozalindy będzie można zobaczyć 31 maja w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Wielka komedia Szekspira o miłości powraca do National Theatre po raz pierwszy od 30 lat. „Jak wam się podoba” jest uznawana za najbardziej romantyczną z komedii Szekspira, nazywana bywa komedią sielankową. Opowiada o miłości w różnych jej aspektach i konfiguracjach, ale przede wszystkim o dojrzewaniu do miłości.

Żeby wygrać bilety trzeba do 30.05 do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywają się główni bohaterowie „Jak Wam się podoba?"?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę