Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE

Trwa sprzedaż biletów na cyrkowo-teatralne spektakle sceniczne oraz warsztaty mistrzowskie w CBK FAMA. Tylko do 8 czerwca bilety na Festiwal Cyrkopole w promocyjnej cenie 10/15 PLN.


Druga edycja Cyrkowego Festiwalu Podwórkowego CYRKOPOLE odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 roku. Ulice i podwórka zamienią się w sceny dla cyrkowo-teatralnych pokazów.

Program festiwalu to nie tylko spektakle, popisy uliczne, koncerty, fire show, ale też zajęcia animacyjne dla dzieci oraz warsztaty technik cyrkowych dla profesjonalistów. Kolektyw Kejos zaprezentuje swój spektakl Miasto, którego nie było, łączący techniki takie jak: akrobatyka, akrobatyka powietrzna, żonglerka i taniec współczesny.

Emiliano Alessi zadziwi widzów umiejętnościami żonglerskimi, a Argentyńczyk Goma wciągnie do swoich komediowych improwizacji. Gdy tylko zapadnie półmrok, zawieszony na podniebnej świetlnej instalacji hiszpański duet Cia Estampades opowie historię dwóch tkaczek, Mantikora natomiast zabierze nas w świat tańczącego ognia.

II Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole

II Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole

Performance / Eventy / W plenerze / Dla dzieci / Warsztaty
Termin od 15 czerwca 2018 17:00 do 17 czerwca 2018 22:00

Miejsce Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Zobacz

Po dniu pełnym wrażeń będzie można wypocząć w Miasteczku Cyrkowym przy muzyce na żywo. W atmosferę letniego wieczoru przeniosą nas bębniarze z zespołu Foliba oraz etniczne brzmienia ShataQS i Macieja Czemplika. Na zielonych terenach przy CBK FAMA zrelaksujemy się na leżakach, sącząc zimne napoje i przegryzając przekąski, które, wraz z dobrą zabawą, zapewni Bar Żongler. Dla najwytrwalszych – sobotnia potańcówka z ukraińskim zespołem Bałamuty! W  niedzielę czeka nas cyrkowo-teatralna gratka – hiszpański duet z Cia. El Cruce w spektaklu Punto y Coma.

Dla artystów, chcących doskonalić swoje umiejętności pracy nad ciałem, przygotowano mistrzowskie warsztaty, które poprowadzi Emiliano Alessi.

Masterclass – warsztaty z Emiliano Alessim

Masterclass – warsztaty z Emiliano Alessim

Warsztaty
Termin od 16 czerwca 2018 do 17 czerwca 2018

Miejsce Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Zobacz

Festiwal rozpoczynamy w piątek 15.06.2018 r. o godz. 17.00 finisażem wystawy plakatu cyrkowego i pokazami artystów współpracujących z CBK FAMA w ramach Centrum Nowego Cyrku.

Wszystkie wydarzenia plenerowe Festiwalu są bezpłatne. Na spektakle sceniczne wstęp na podstawie biletów.

materiały prasoweZgłoś uwagę